ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра стартує благодійна виставка-аукціон «Львів Очима Молоді – 2015»

|

Завтра, 26 листопада, о 16.00 на площі Міцкевича, 10 відкриють виставку-конкурс-аукціон «Львів очима молоді 2015» відбудеться відкриття VI щорічної виставки-конкурсу-аукціону «Львів Очима Молоді – 2015», що дає можливість представлення для широкого загалу творчих робіт студентів мистецьких спеціальностей та водночас є благодійною акцією, спрямованою на підтримку дітей-сиріт. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

lviv-poster

Цьогоріч виставка «Львів очима молоді» є соціокультурною акцією, скерованою на підтримку проекту «Арт-терапія» для дітей-сиріт із Левандівського дитячого будинку. Відтак, кошти, отримані від реалізації робіт, будуть скеровані на творчий розвиток дітей-сиріт.

Експозицію виставки «Львів очима молоді 2015» формують здебільшого живописні та графічні роботи, урбаністичні пейзажі, в яких можна побачити різні сторони розвитку нашого міста, те, яким його відчуває молодь. Проект дає можливість творчого самовираження молодим митцям та презентації їх мистецького досвіду на огляд широко загалу. «Львів очима молоді» закликає до художнього осмислення проблем історії та соціокультурного розвитку нашого міста та сприяє  формуванню і примноження художніх  цінностей студентської молоді, яка робить свій творчий внесок у культурне життя Львова.

Усі відвідувачі матимуть змогу придбати експоновані на виставці роботи на аукціоні, який відбудеться у грудні 2015 р. Кошти від їх реалізації будуть скеровані на покриття використаних матерів для занять арт-терапією із дітьми-сиротами. Усі заняття проводитимуться волонтерами. На офіційному сайті ЛНАМ буде опубліковано звіт про використання коштів, тому протягом реалізації проекту зберігатиметься максимальна прозорість витрат.

Фото: lnam.edu.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...