ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові може запрацювати аргентинська школа туризму

|

Філію аргентинської школи туризму, котра успішно працює при посольстві Аргентини в Києві, можуть відкрити й у Львові. Про це Львівському порталу розповіли у прес-службі Львівської ОДА.

978498

Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Ліла Ролдан Васкес де Муан розповіла, що на базі посольства у Києві вже кілька років діє школа для туристичних операторів. “Школа дає можливість українським туроператорам отримати і систематизувати знання про Аргентину, як про новий туристичний напрямок. І власне нашою ініціативою є створення такої філії у Львові, що дуже важливо для розвитку туристичної співпраці”, – сказала Ліла Ролдан Васкес де Муан.

Під час розмови Олег Синютка підтримав необхідність відкриття такого туристичного закладу. “Ми скеруємо запит у наші навчальні заклади, які готують спеціалістів у галузі туризму. Після чого запропонуємо конкретні можливості щодо відкриття такої школи тут у Львові”, – підкреслив він.

Зазначимо, що Ліла Ролдан Васкес де Муан перебуває у Львові з останнім офіційним візитом у якості Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентини. Сьогодні вона також візьме участь у заходах з нагоди встановлення меморіальної дошки на будівлі першої Консульської установи Аргентинської Республіки в місті Львові.

Фото: obozrevatel.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...