ОСТАННІ НОВИНИ

Турчинов пообіцяв реагувати на російські літаки як Туреччина

|

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив про те, що у разі порушення нашого повітряного простору, українські військові діятимуть аналогічно турецьким. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі РНБО.

851692

За його словами, сили турецьких ВПС та ППО діяли професійно і так, як повинні діяти відповідні підрозділи будь-якої цивілізованої країни, коли її суверенний простір порушують військові літаки іншої держави.

«Перш ніж відкрити вогонь, турецька сторона неодноразово попереджала Росію щодо неприпустимості порушення її повітряного простору військовими літаками збройних сил РФ. Перед ураженням було зроблено ще декілька попереджень і тільки після того було атаковано російський літак», – сказав він, додавши, що турецькі військові виконали обов’язок щодо захисту повітряного простору своєї держави та безпеки своїх громадян.

На переконання Олександра Турчинова, у разі порушення нашого повітряного простору військовими літаками, «українські військові повинні діяти аналогічно, захищаючи нашу країну від агресії з повітря».

Додамо, що сьогодні Туреччина збила російський військовий літак на кордоні із Сирією. Перед тим, як збивати, турецькі винищувачі зробили літакові десять попереджень.

Фото: obozrevatel.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...