ОСТАННІ НОВИНИ

Сім’ям Небесної сотні платитимуть пенсію

|

Сьогодні, 24 листопада, Верховна Рада України призначила пенсії сім’ям, годувальники яких загинули під час Революції Гідності. Про це йдеться на офіційному сайт ВР. Передає кореспондент Львівського порталу.

рада

Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення зміни до статті 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника членам сімей осіб, загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії, одержаних під час участі в Революції Гідності”. За таке рішення проголосувала 256 нардепів.

Законодавчим актом запроваджено призначення пенсії непрацездатним членам сімей у зв’язку з втратою годувальника, який помер (загинув) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революції Гідності), незалежно від тривалості наявного у них страхового стажу.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...