ОСТАННІ НОВИНИ

Голів РДА Львівщини оберуть на відкритому конкурсі

|

Кандидатури на нових голів районних державних адміністрацій Львівщини відбере конкурсна комісія, утворена з авторитетних людей із різних галузей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1296482556_k_1448361447_500x325_3_0

“Сьогодні я підписав розпорядження про попередній відбір кандидатів на посади голів районних держадміністрацій. Ми хочемо залучити до відбору конкурсну комісію, зокрема представників Європейської Бізнес-Асоціації, ІТ-кластеру. Цього тижня буде оголошено відбір на посади спочатку чотирьох голів районних адміністрацій – Мостиської, Сокальської, Самбірської та Бродівської, де на сьогодні ми маємо, або будемо мати вакантні посади”, – сказав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка

За його словами, цю ініціативу підтримав Президент України Петро Порошенко.

Олег Синютка повідомив, що після офіційного оголошення конкурсу кожен, хто хоче зайняти посаду голови РДА, повинен буде заповнити відповідну форму, пройти попереднє тестування, після чого члени конкурсної комісії проведуть з ним співбесіду. Відібрані конкурсною комісією кандидатури голова Львівської ОДА подасть на призначення Президентові України.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...