ОСТАННІ НОВИНИ

Студентів із фальшивими сертифікатами ЗНО будуть виключати з вишів

|

Генпрокуратура підтвердила факти використання безпосередньо абітурієнтами для вступу до вищих навчальних закладів підроблених сертифікатів про результати ЗНО. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Генпрокуратури, передає Львівський портал.

zno1

Згідно з пунктом 5 розділу XXІ наказу МОН України 15.10.2014 № 1172 «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році» подання недостовірних відомостей про проходження зовнішнього незалежного оцінювання є підставою для відрахування студента.

За таких обставин, Генеральною прокуратурою України скеровано до освітніх закладів листи про необхідність прийняття рішень відповідно до чинного законодавства стосовно конкретних осіб, які використали підроблені документи.

Наразі таку інформацію спрямовано ректорам Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Київської національної академії внутрішніх справ, Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця та інших.

Одночасно Генеральна прокуратура України звертається до студентів та колишніх абітурієнтів з пропозицією повідомити обставини вчинення дій щодо формування недостовірних відомостей про проходження ЗНО (т. 2007873, 2007497) та роз’яснює, що кримінально-процесуальним законодавством передбачено можливість звільнення осіб від відповідальності за використання підроблених документів шляхом укладення угоди з прокурором про визнання винуватості.

 

Фото: radiobuk.cv.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...