ОСТАННІ НОВИНИ

Облдержадміністрація шукає медіа- та промофахівців

|

Департамент охорони здоров’я ЛОДА запрошує до співпраці фахівців у галузі медіа та реклами. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

медіа і реклама

Департамент охорони здоров’я в рамках реалізації субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” запрошує консультаційні фірми висловити свою зацікавленість щодо надання послуг з інтернет-реклами, відео- та аудіо-продакшину, трансляції на регіональних телеканалах, загальнонаціональних каналах у регіональний час та на регіональних радіостанціях промоційних роликів про важливість проведення ранньої діагностики раку шийки матки та раку молочної залози, а також реклами у регіональній пресі та надати інформацію про досвід та кваліфікацію фірми, що стосується виконання завдання.

Запити  на надання висловлення зацікавленості. за наступним посиланням: Просвітницькі програми у ЗМІ

Висловлення зацікавленості із дотриманням передбачених вимог, зазначених у технічному завданні, що додається, просимо направляти електронною поштою або подати особисто до 25 листопада 2015 року 10.00 год за наступною адресою:

Назва: Департамент охорони здоров’я ЛОДА Адреса: канцелярія, 1 поверх, вул. Конопницької, 3 м. Львів До уваги: Чечотка Богдан Романович, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Тел.: (032) 276-45-92 Ел.пошта: onko.pr.lviv@gmail.com

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...