ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра пройде перший захід в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи

|

У четвер, 19 листопада, Центр міжнародної безпеки та партнерства факультету міжнародних відносин спільно з Волонтерським полком за підтримки Львівської обласної державної адміністрації організовують круглий стіл “Революція гідності: очікування та здобутки України на шляху до Європи”. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

революція

Захід проводиться в рамках відзначення Дня гідності та Свободи. До участі запрошено учасників подій на Майдані, громадських активістів, академічну спільноту, представників органів державної влади та місцевого самоврядування.

«В рамках заходу відбудеться ряд акції присвячених Революції гідності: фотовиставка подій на Майдані, благодійна акція збору коштів на потреби армії. Також усім присутнім буде презентовано збірник, у якому учасники  Майдану поділились своїми спогадами про революційні події», – розповіла заступник директора департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю ЛОДА Марія Вагіла.

Свою роботу учасники круглого столу розпочнуть о 11:00 в Дзеркальній залі ЛНУ імені Івана Франка. До діалогу можуть долучитись усі охочі.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...