ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові облаштують унікальний майданчик для дітей

|

У Парку культури облаштують унікальний майданчик для діток з обмеженими можливостями. Про це Львівському порталу повідомив один з ініціаторів задуму Богдан Цюваник.

h

 

Він переконаний, що майданчики повинні давати можливість всім дітям грати на одному просторі. «Ні в якому разі не можна розділяти гру дітей з фізичними та психічними особливостями і звичайних дітей, як це прийнято у нас», – запевнив Богдан Цюваник.

Відтак новостворений гральний простір буде водночас цікавим, доступним та безпечним для всіх дітей без винятку.

Цей задум у активістів з’явилася ще влітку. «У Львові, зокрема, і в Парку культури бракує сучасного дитячого майданчика такого європейського типу, де були б безпечними та доступними всі конструкції. Відтак задалися ціллю зробити його», – пояснив Богдан Цюваник.

За його словами, адміністрація парку виділила для нього місце – територія дитячого майданчик а на вулиці Зарицьких.

r

«Далі почали шукати того, хто б міг це зробити. Знайшли компанію європейського виробника, яка має своє представництво в Україні, що розробила проект майданчика», – розповів ініціатор ідеї.

Богдан Цюваник зазначив, що у вересні  вони взяли участь у конкурсі дитячих майданчиків інклюзивного типу від Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» та Дитячого фонду UNICEF.

rr

«Приємно визнати, що з 215 учасників вибрали лише чотири, в тому числі і нас», – зауважив він.

Наразі є лише частина коштів. Для повної реалізації задуму потрібно значно більше, адже бюджет такого дитячого майданчика складає 50 тисяч євро.

rrr

«Фінансування з конкурсу покриває лише 400 тисяч гривень. Відтак було вирішено за ці кошти зробити лише першу чергу. Це будуть якісь основні каруселі, гойдалки, пісочниці. Надіємося, що роботи стартують навесні», – додав Богдан Цюваник

Тому, нині активно ведеться пошук інвесторів, які  б зголосилися звести для малят таку унікальну ігрову площадку і зробити життя цих діток яскравішим.

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...