Угорщина перемогла Норвегію і першою подолала раунд плей-офф

|

Збірна Угорщини в рамках плей-офф відбору до Євро-2016 на «Групама Арена» здолала Норвегію з рахунком 2:1. Про це пише сайт Футбол24.

289645

Незважаючи на мінімальну перемогу в першому матчі, угорці вирішили не грати на утримання результату, а одразу ж взялися штурмувати оборонні редути «вікінгів». За свою наполегливість господарі поля були винагороджені вже на 14-й хвилині, коли Пріскіну вдався шикарний обвідний удар у дальню дев’ятку. Повівши в рахунку, угорці не зупинилися і продовжували контролювати гру.

Після перерви двічі міг відзначатися Джуджак, однак спочатку після його удару м’яч влучив у поперечку, а згодом вже дива реакції продемонстрував Ньюллан. Та все ж угорці зуміли подвоїти свою перевагу на 83-й хвилині. Після передачі з кутового Хенріксен спрямував м’яч у власні ворота. Через декілька хвилин Маркус виправився, однак його гол не врятував норвежців від поразки.

У підсумку – 3:1 за сумою двох матчів і Угорщина пакує валізи у Францію.