ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські безхатьки також голосуватимуть на виборах мера

|

У Львові безхатченки можуть проголосувати на виборах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

8decbb2d4bac1ac5eeab6238f4df5568_462x232

Вже кілька років у місті працює Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці. Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє відновленню майнових та житлових прав. У Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб львівські безхатченки мають право проголосувати.

Так, з початку роботи в Центрі зареєстровано більше 2 тис. осіб. Зокрема, у поточному 2015 році на облік поставлено 235 бездомних; понад 200 осіб отримали реєстрацію переважного місця перебування за юридичною адресою Центру; 77 особам оформлено паспорти.

«Львівські безхатченки мають право проголосувати, оскільки тимчасова реєстрація дає можливість зробити волевиявлення. Це дуже важливо для суспільства, яке прагне інтегруватись в єдину Європу», – вважає Ігор Кобрин, в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради.

Сьогодні Центр обліку є єдиним державним закладом у Львові, який здійснює соціальне обслуговування бездомних громадян. Усі послуги, що надаються працівниками закладу, мають індивідуальний та конфіденційний характер.

«Наші підопічні можуть проголосувати на виборчому окрузі, до якого за адресою розташування належить Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб. Важливо пам’ятати, що, попри свій соціальний статус, ми повинні бути небайдужими до проблем ближнього та долучитись до спільного вибору міського голови», – зазначив Олександр Бородін, в.о. директора Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб.

Фото: gazetavv.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...