ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян кличуть насолодитись кримськотатарською музикою

|

У суботу, 14 листопада, в арт-кафе «Дзиґа» пройде Вечір кримськотатарської традиційної музики за участю композитора Джеміля Карикова та співачки Афізе Касара. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

кариков

Вечір пройде у форматі концерту, лекції та майстер-класу. Початок о 17.00 год., вхід вільний.

Організаторами заходу виступили Державне підприємство “Кримський дім” (м.Київ), громадська ініціатива “Крим SOS” та кримськотатарський культурний центр “Кримський дім у Львові”, МО «Дзиґа».

Джеміль Кариков – майстер народної музики, композитор, керівник ансамблю на телеканалі «АТR». Працював музичним керівником ансамблю «Хайтарма», головним диригентом кримськотатарського театру, музичним редактором ДТРК «Крим». У 2004 році за ініціативою Карикова був створений ансамбль традиційної музики “Maqam”, який не тільки популяризував народну інструментальну музику, а й повернув з небуття безліч забутих пісень, сприяв відродженню національних музичних інструментів: саз, баглама, кавал, сантир, кеманча, зурна, ней. Вперше у виконанні цього творчого колективу прозвучали твори ханського періоду. Джеміль Кариков є автором аранжування національного кримськотатарського гімну для хору та симфонічного оркестру.

Серед учнів метра – відома виконавиця, заслужена артистка Автономної Республіки Крим Афізе Каcара, лауреат багатьох фестивалів, вокалістка кримськотатарського фольклорного ансамблю «Qirim»

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...