ОСТАННІ НОВИНИ

Китайські інвестори хочуть збудувати в області ТЕС на 100 МВт

|

Інвестори з Китаю мають намір збудувати у Львові теплову електростанцію, котра для виробництва енергії використовуватиме водовугільне паливо, як альтернативу природному газу. Максимальна потужність такої ТЕЦ буде близько 100 МВт. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

лода

Про це йшлось на зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з представниками китайських вугільних компаній “China Coal Technology & Engineering Group” (CCTEG) та “Beijing Huayu Engineering Co., Ltd.” (BHEC) у середу, 11 листопада.

Іноземні інвестори розповіли про успішний досвід проектування та будівництва ТЕС на водовугільному паливі у Китаї, зокрема Пекіні та інших великих містах. За їх словами, водовугільна суміш дозволяє суттєво зменшити витрати при виробництві теплової і електричної енергії. До того ж таке паливо є значно екологічнішим у порівнянні зі звичайним вугіллям.

У перспективі на Львівщині інвестори із Китаю також готові збудувати збагачувальну фабрику у районі Львівсько-Волинського вугільного басейну, щоб використовувати підготовлене вугілля для виробництва енергії на новій ТЕС.

Олег Синютка також запевнив інвесторів, що облдержадміністрація максимально сприятиме в реалізації такого проекту. “Це дозволить нам створити нові робочі місця та зробити впевнений крок на шляху до енергетичної незалежності області та України в цілому”, – зазначив голова ОДА.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...