ОСТАННІ НОВИНИ

Театр ім. Юрія Дрогобича презентує вистави доступні для людей з вадами зору

|

Цього тижня Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича розпочав 76-й театральний сезон. Для своїх відвідувачів театр презентував зразу дві прем’єри: виставу “Примарне щастя” (“Закон”) Володимира Винниченка та музичну казку “Сміливець Іванко”. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

IMG_6825_1447167639_613x359

Переглянути ці вистави мають можливість і глядачі з обмеженими можливостями зору через систему аудіодискрипції. Така можливість для глядачів з вадами зору буде доступною впродовж усього театрального сезону.

Зазначимо, що ця можливість реалізована у рамках Програми розвитку української мови, української культури, історичної свідомості громадян на території Львівської області на 2015 рік. Технічне оснащення придбане за рахунок коштів, виділених департаментом з питань культури, національностей та релігій ОДА.

Довідка

Пілотний проект аудіодискрипції візуальних творів мистецтва вперше в Україні стартував у лютому цього року. Актори театрів Львівщини пройшли спеціальні навчання і отримали теоретичні та практичні знання і навички організації та проведення аудіодискрипції.

Проект відбувається з метою доступності культурних послуг та ініційований Львівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації “Українська спілка інвалідів Усі” спільно з департаментом з питань культури, національностей і релігій Львівської обласної державної адміністрації.

Аудіодискрипція (тифлокоментування) – лаконічний опис предмета, простору або дії, що незрозумілі незрячій людині або людині з поганим зором без спеціальних словесних пояснень.

Фото:  ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...