ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські перевізники домоглися перемоги над міською владою у суді

|

У вівторок, 3 листопада, відбувся касаційний розгляд рішення, прийнятого Львівським апеляційним адміністративним судом, який визнав протиправними дії Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради щодо розірвання угоди з ТОВ «Успіх БМ». Суд касаційної інстанції подання Львівської міської ради не задовольнив.   Про це Львівському порталу повідомили перевізники.

успіх бм

Судові перипетії з міською владою, учасником яких став «Успіх БМ», тривали кілька років поспіль. Зокрема судом було доведено, що департамент міськради порушив заборону розривати договори з ТОВ «Успіх БМ» на перевезення пасажирів. Як повідомили у прес-службі Вищого адміністративного суду, це рішення Львівського апеляційного адміністративного суду залишили без змін.

«Львівська міська рада намагалася протиправно розірвати договір з «Успіх БМ». У такий спосіб мер Садовий не лише хотів монополізувати галузь та позбавити комфортного транспорту, але й забрати робочі місця у 300-т львівських сімей. Однак правосуддя на боці справедливості. Садовий незаконно хотів позбутися конкуренції, але він не має альтернативи, не має кращих транспортних засобів», – прокоментував ситуацію директор компанії «Успіх БМ» Юрій Мельник.

Нагадаємо, що у 2014 році перевізник “Успіх-БМ” спробував повернути собі маршрут 47а, який у нього відібрала міська рада. Через декілька днів на засіданні міської ради депутати засудили рішення Андрія Садового неправомірно розірвати контракт з “Успіх-БМ”.

У лютому 2015 року прокуратура відкрила кримінальне провадження проти чиновників ЛМР.

Боротися зі свавіллям місцевої влади перевізники намагалися також завдяки інформаційним методом: роздавали власні газети.

Довідка:

З грудня 2013 року між компанією ТОВ «Успіх БМ» та Департаментом житлово-комунального господарства та інфраструктури Львівської міської ради існував судовий спір про протиправність дії Департаменту щодо одностороннього розірвання договорів на обслуговування міських маршрутів №48, №49, №50, №51 та №53, які обслуговуються перевізником.

Справа більше року розглядалася Галицьким районним судом міста Львова. Місцевим судом в рамках судового процесу було вжито заходи забезпечення позову, чим Департаменту було заборонено розривати вищезгадані договори на перевезення пасажирів з ТОВ «Успіх БМ»  та укладати договори з будь-яким іншим перевізником до вирішення спору по суті.

17.12.2014 року Галицьким районним судом міста Львова  відмовлено у задоволені позову ТОВ «Успіх БМ»  до Департаменту.

Проте 22.01.2015 року Львівсь­ким  апеляційним  адміністративним судом розглянуто апеляційну скаргу ТОВ «Успіх БМ»  на рішення Галицького районного суду міста Львова та визнано дії  протиправними дії суб’єкта владних повноважень – Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради щодо одностороннього дострокового розірвання Договорів про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 58А/Т – маршрут № 48, № 59 А/Т – маршрут № 49, № 60 А/Т – маршрут № 50, № 61А/Т – маршрут № 51, № 62А/Т – маршрут № 53, укладених 22 жовтня 2012 року між Департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради і ТОВ «Успіх БМ».

Згідно  процесуального закону, Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради  протягом 20 днів  з моменту винесення рішення має право звернутися з касаційною скаргою на  постанову  Львівського апеляційного адміністративного суду  до Вищого адміністративного суду України.

Звертаємо також увагу, що 18.12.2014 року після мітингу трудового колективу на сесії Львівської міської ради за ініціативи депутатського корпусу та міського голови розпочався переговорний процес щодо мирного врегулювання спору. Більше місяця чиновники Львівської міської ради та особисто Садовий А.І. вели перемовини по підписанню мирової угоди. За декілька днів то розгляду справи в суді, проект мирової угоди все ж таки був підписаний на умовах, відмінних від положень, узгоджених спочатку. Однак 22.01.2015 р. безпосередньо  перед початком розгляду судового засідання представниця Львівської міської ради  відмовилася від мирової угоди.

Фото: Соціальні мережі

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...