ОСТАННІ НОВИНИ

Канадські військові привезли 1700 унікальних аптечок на Яворівський полігон

|

Аптечка, яка була зібрана канадськими військовими лікарями спеціально для українських Збройних сил, коштує 175 канадських доларів. 1700 таких аптечок привезли з собою до України військові медичні інструктори. Про це Львівському порталу повідомили у Львівському прес-клубі.

аптечка

Керівник медичної групи українсько-канадських навчань, майор Збройних сил Канади Аарон Мінклей (Aaron Minkley) зазначив, що вони такох користуються такими аптечками. За його словами, аптечка складена так, щоби військовослужбовець міг за перші десять хвилин надати домедичну допомогу собі або своєму товаришеві.

«Найперша причина смерті від поранення – втрата крові. І щоби цього не сталося, тут є все, щоби зупинити кровотечу. У правій частині є всі засоби, які зупиняють кровотечу. Ще коли солдати перебувають під обстрілом, то потрібно вміти застосувати джгут менше, ніж за сорок секунд. Він зручний тим, що солдат може накласти його сам. Також на ньому зазначається час маркером, коли накладений. Якщо рана є в місці, де джгут не накладається, є інші засоби, які зупиняють кровотечу. Наприклад, марля та пов’язка, які накладаються дуже швидко і ефективно», – розповів канадський військовий

Також в аптечці є спеціальна грілка, щоби не допустити переохолодження.

Крім того зараз канадські лікарі вчать військовослужбовців накладати шини, оцінювати травми голови та евакуйовувати поранених з поля бою.

Увесь порядок дій відбувається за певною послідовністю. І якщо хтось забув, що треба робити спочатку, а що може почекати, то в аптечці є інструкція.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...