ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться фестиваль дитячих хорів

|

З 13 по 15 листопада в нашому місті проходитиме Фестиваль хорового співу «Співаймо канон». Переконатись в різнобарвності канонів вам дадуть змогу 18 дитячих та молодіжних хорових колективів. Цьогорічний шостий фестиваль присвячений року Митрополита Андрея Шептицького, тому кожен хор виконуватиме духовний твір. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради.

afisha (1)

«Хоровий спів завжди був одним з найпоширеніших в українській культурі. На жаль, останнім часом інтерес до цього виду мистецтва почав знижуватися. Його замінюють низькопробні, дешеві шоу, комп’ютерні ігри та інші беззмістовні розваги. І хорове мистецтво тепер стає елітарним. Керівники хорів постійно шукають й апробовують методи зацікавлення дітей та молоді хоровим мистецтвом. Тому фестиваль має дві складові: обмін досвідом ефективної роботи з дітьми, й власне концертні виступи»,- організатор хорового фестивалю Наталія Манько.

Цього разу, крім презентацій методичних напрацювань й виступів хорів, відбудеться показ результату спільного творчого проекту дітей з гуртків різного мистецького спрямування:  маленьких художників та вихованців хору «Радуниця».

Фестиваль проходитиме в два етапи: 13 листопада відбудуться майстер-класи для учасників хорів та їх керівників, а 14 і 15 листопада – виступи колективів.

Майстер-класи відбудуться в конференц-залі Львівського Палацу Мистецтв (вул. М. Коперніка, 17). Початок о 15:00 год. Спершу учасники спілкуватимуться  про роль митрополита А. Шептицького в розвитку української культури. В той же день відбудеться презентація «Методичного посібника духовних пісень і канонів для дитячого хору». Також на учасників свята очікує сюрприз від Дитячих клубів Шевченківського району м. Львова, а саме демонстрація цікавого витвору вихованців художнього гуртка та хору «Радуниця».

Концертні виступи всіх учасників розпочинатимуться о 13:30 год. 14 та 15 листопада в Будинку камерної та органної музики (вул. С. Бандери, 8). Крім того, в неділю о 16:30 год. відбудеться спільне покладання квітів до пам’ятника Митрополиту та виконання духовних творів.

Вхід вільний.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...