ОСТАННІ НОВИНИ

На вулиці Городоцькій модернізували котельню

|

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновило котельню на вулиці Городоцькій, 225, яка до 2010 року перебувала у власності Львівської залізниці. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

unnamed

Сучасне обладнання, встановлене в котельні, дозволило автоматизувати процес вироблення і подачі тепла, зменшити споживання  газу та викиди шкідливих речовин.

Стан котельні був критичним, вона потребувала капітального ремонту. Модернізація чи будь-який ремонт та заміна обладнання не проводилися з часу введення її в експлуатацію – з 1950-хрр. Необхідна була заміна насосів, технологічних трубопроводів, запірної арматури, димової труби. Ремонту потребувала і вся будівельна частина котельні – дах протікав, стіни розвалювалися, двері і вікна були в аварійному стані.Котельня працювали без хімводоочистки. Через це котли закипіли, трубопроводи були забиті.

«В котельні було 4 котли НИИСТУ-5, продуктивністю Q=0,56 Гкал/год кожний, встановлені приблизно у 1950-1960-тих роках. Котли знаходилися в аварійному стані. ККД котлів було 45%.З огляду на дану ситуацію, проектний відділ ЛМКП «Львівтеплоенерго» розробив проект повної реконструкції котельні. Кошторисна вартість слала 3,5 млн. грн.Під час реалізації проекту, в котельні було встановлено сучасне високоекономічне обладнання, сучасні прилади обліку, які забезпечили високі техніко-економічні показники. Було встановлено 2 нові сучасні котли ELLEPREX-1850, потужністю 1,89 мВт, з високим ККД – 92%. Це зменшило сумарні витрати газу і викиди шкідливих речовин при його споживанні.Процес вироблення і подачі теплової енергії повністю автоматизовано. Автоматизація і погодне регулювання котлами забезпечило економне використання палива шляхом регулювання температури теплоносія в залежності від температури зовнішнього повітря», – зазначили в ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Як розповів директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж, всі роботи виконано силами підрозділів комунального підприємства. «Всю будівельну, монтажну, електричну частини  вели  структурні підрозділи нашого підприємства. Роботи щодо заміни обладнання проводили впродовж одного опалювального сезону, а будівельна частина – півтори року, адже будівля була практично зруйнована, даху не було, а котли були не просто в аварійному стані, вони були вже в неробочому стані, тому доводилось втручатися  в той процес», – зазначив Степан Пакіж.

Повна реконструкція котельні на вулиці Городоцькій, 225 була включена в план технічних заходів для зменшення споживання природного газу в опалювальному сезоні 2015-2016 р. Проведені ремонтні роботи в котельні дають можливість зменшити споживання газу на 821 тис. м3 в рік.

Вона дає опалення до 11 житлових будинків та 2 дитячих установ на вулиці Кондукторській, 18 та вулиці Сухій, 8.

Нагадаємо, 1 січня 2010 року  ЛМКП «Львівтеплоенерго» отримало на баланс 8 котелень від Львівської залізниці. Усі котельні перебували в незадовільному стані.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...