ОСТАННІ НОВИНИ

Чехія працевлаштує півтисячі фахівців з України

|

Уряд Чехії ухвалив проект прискореного працевлаштування на чеських підприємствах 500 технічних фахівців з України. Про це пише УНІАН з посиланням на Радіо Прага.

чехія

Як передає Радіо Прага, мова йде про пілотний проект. У тому випадку, якщо він себе виправдає, Чехія запропонує спрощену процедуру оформлення віз і представникам інших професій. На першому етапі програми прийматися будуть висококваліфіковані фахівці, яких не вистачає в Чехії.

При цьому прем’єр-міністр Чехії Богуслав Соботка заявив, що зайняти українці зможуть лише ті з наявних вакансій, які пропонуються на ринку праці понад 30 днів та до яких не буде проявлений інтерес з боку чеських кандидатів на роботу.

Союз промисловості і торгівлі Чехії позитивно оцінив рішення уряду, проте вважає за доцільне спрощення видачі дозволів на роботу також низькокваліфікованим працівникам і спеціалістам середньої кваліфікації. Профспілки нову систему не схвалюють і хочуть обговорити це питання на найближчому засіданні тріумвірату – Ради уряду, представників роботодавців та профспілкових організацій.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...