ОСТАННІ НОВИНИ

Рада створить іномовну телерадіокомпанію Ukraine Tomorrow

|

Верховна Рада має намір створити іномовну телерадіокомпанію Ukraine Tomorrow. Законопроект №2334а про систему іномовлення України ухвалили в першому читанні, «за» проголосували 235 депутатів за мінімально необхідних 226. Про це повідомляє Радіо Свобода.

29000

Відповідно до нього, уряд пропонує парламенту створити юридичну особу у формі державного підприємства «Іномовна телерадіокомпанія України «Ukraine Tomorrow».

Документ передбачає, що ця телерадіокомпанія утворюється у формі державного підприємства на базі державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» та товариства з обмеженою відповідальністю «Банківське телебачення» і підпорядковується центральному органу виконавчої влади у сфері забезпечення інформаційного суверенітету України.

Метою законопроекту є забезпечення доступу іноземної аудиторії, в тому числі української діаспори, України, що перебувають за кордоном, до об’єктивної, актуальної та повної інформації про події в Україні.

Фінансування телерадіокомпанії пропонується затвердити на рівні 0,04% витрат загального фонду державного бюджету за попередній рік.
Крім того, відповідно до законопроекту, джерелами фінансування телерадіокомпанії можуть бути кошти, отримані від продажу власного контенту, а також від трансляції реклами, добровільні благодійні внески й інші надходження, не заборонені українським законодавством.

Управляти телерадіокомпанією буде генеральний директор, якого буде призначати Міністерство інформаційної політики.

Фото: 5.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...