ОСТАННІ НОВИНИ

Писанка та Горянський везуть до Львова гоголівських «Женихів»

|

На львівських театралів чекає черговий сюрприз від яскравого акторського тандему Руслани Писанки та Володимира Горянського – вистава «Женихи» за мотивами знаменитої п’єси «Одруження» Миколи Гоголя. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

Оживити на сцені героїв гоголівської п’єси «Одруження», яку у слов’янській класиці по праву вважають однією із найкращих комедій, взявся Володимир Стєклов, відомий за яскравими ролями у фільмах «В’язень замку Іф», «Кадетство» і «Солдати». Стєклов як режисер-постановник зібрав для цієї актуальної у всі часи вистави справжній зірковий десант: окрім Руслани Писанки та Володимира Горянського, 25 листопада у Львові вечір тонкого гумору та доброї акторської гри творитимуть колоритний Іван Момот, красуня Ольга Скороходова, а також – Максим Дашевський, Дмитро Патрушев, Олександр Кузьменко. Усі ці яскраві актори розігруватимуть на сцені історію про те, як кілька неабияк пошарпаних життям женихів сватаються до купецької доньки Агафії Тихонівні. Гостра соціальна сатира, змішана з гротеском, і з любов’ю виписані Гоголем колоритні персонажі не залишать публіку байдужою.

Виставу «Женихи» покажуть 25 листопада на сцені Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки (вул. Городоцька, 36).  Початок – о 19:00.

Ціни на квитки на виставу «Женихи» 25 листопада у Львівському театрі ім. Лесі Українки – від 100 до 380 грн. Квитки можна придбати у касі театру або онлайн на concert.ua.

unnamed (38)

Фото: організаторів вистави

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...