ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканець Стрия зробив вдома нарколабораторію

|

Працівники управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУМВС України у Львівській області виявили підпільну нарколабораторію, у якій виготовляли амфетамін. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУМВС України у Львівській області.

нарколабораторія

нарколабораторія1

Лабораторія, яку 2 листопада правоохоронці виявили у Стрию, була розташована у квартирі одного з багатоквартирних будинків. Під час санкціоновано обшуку, проведеного у приміщенні 29-річного місцевого мешканця, працівники міліції виявили та  вилучили хімічне обладнання, препарати та реагенти, за допомогою яких чоловік виготовляв психотропну речовину, а також готовий амфетамін.

нарколабораторія2

нарколабораторія3

«Цей чоловік мав спеціальні знання та навички, добре розумівся на хімічних процесах, а також мав спеціальне обладнання, за допомогою якого виготовляв наркотик. В подальшому він збував готовий амфетамін для розповсюдження на території Львівської області. Сам він, до речі, теж вживав виготовлений продукт», – розповів начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Володимир Білоус.

нарколабораторія4

5

Наразі вирішується питання про правову кваліфікацію злочину згідно норм Кримінального кодексу України. Проводяться слідчі дії.

Фото: МВС

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...