ОСТАННІ НОВИНИ

Проти Берлусконі завели кримінальну справу за відвідини Криму

|

Проти колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі в Україні відкрито кримінальне провадження за відвідування окупованого Росією Криму. Про це повідомивзаступник голови комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, заступник голови міжвідомчої робочої групи Кабінету міністрів з відшкодування збитків від тимчасової окупації частини території України Георгій Логвинський, повідомляє УНІАН.

берлусконі

Він нагадав про те, що раніше Берлусконі “публічно прибув у Крим, не отримавши дозвіл української сторони”. Депутат зазначив, що “стосовно Берлусконі відкрито кримінальне провадження на території України”.
Окрім того, він заявив: “У Росії відкрита програма – за нашими даними, на неї виділено понад 50 мільйонів доларів – для того, щоб максимально визнати анексію Криму як законну передачу влади і майна, а також нашої території”.

Для цього, за його словами, окремі представники Держдуми Росії проводять постійні переговори з іноземними депутатами, міністрами, іншими політиками і “проводять так звані екскурсійні поїздки на нашу територію”.
Фото: УНІАН

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...