ОСТАННІ НОВИНИ

На вулиці Ревуцького хочуть відкрити дитячий садочок

|

Управління комунальної власності оголошує некомерційний конкурс, з метою надання в оренду вільних нежитлових приміщень, які розміщені на вулиці Л.Ревуцького, 9. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради.

дитячий садочок

Об’єкт оренди розташований на першому поверсі. Ці приміщення передаються в оренду для відкриття дошкільного закладу, бо саме в цьому районі існує така потреба. Тому звертаємось до усіх охочих з наявним досвідом освітньої діяльності подати заяви на участь в конкурсі до 10 грудня включно у Центр надання адміністративних послуг м. Львова або у його територіальні районні відділення.

Разом з відповідним пакетом документів, претендент для участі у конкурсі повинен подати презентацію, яка має містити описову частину про організацію, та візуалізаційну частину ремонту будівлі і прибудинкової території із попереднім календарним планом робіт. Управління комунальної власності сподівається, що знайдеться орендар, який проведе реконструкцію цих приміщень та створить належні умови для надання освітніх послуг.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...