ОСТАННІ НОВИНИ

Благодійний аукціон збере гроші для занедбаної львівської статуї Свободи

|

У Музеї етнографії та художнього промислу (просп. Свободи, 20) завтра, 30 жовтня, о 17.00 відбудеться студентський благодійний ювілейний Х Аукціон надій, гасло якого «Працюй, зберігай, примножуй!». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1_0_133ba2_628611a6_XXXL

На продаж виставлять лоти від відомих українців: вироби ручної роботи, сертифікати на послуги, мистецькі речі. Серед них – картина «Кропивник» із особистої колекції Блаженнішого Патріарха Святослава, Глави УГКЦ, картина-інсталяція «Вічний поклик» з автографами актриси Героя України Ади Роговцевої від президента благодійного фонду «Камелія» Маргарити Січкар, м’яч з підписами ФК «Шахтар» та ін.

Дружина міського голови Львова Катерина Кіт-Садова надала стародавню шовкову хустину з вишивкою ручної роботи початку минулого століття, а також коралі з муранського скла української майстрині Віти Сойки. Один із найвідоміших сучасних українських художників Петро Сипняк передав картину «Осінь. Червоне дерево».

За словами голови координаційної ради Ірини Богайчук, за результатами аукціону студенти планують відновити скульптурну композицію «Рільництво. Ощадність. Промисловість», що з 1891 року прикрашає Львівський музей етнографії та художнього промислу. Скульптуру, створену Леонідом Марконі, називають ще «львівською статуєю Свободи» через схожість зі знаменитою Статуєю Свободи у Нью-Йорку.

Цінна пам’ятка архітектури вже понад сто років не реставрувалася. За попередніми обрахунками, вартість проекту становитиме близько 1000000 грн.

Нагадаємо, започаткований у 2006 році благодійний проект «Аукціон надій» – дворазовий переможець Національного конкурсу «Благодійна Україна» – сьогодні є однією з наймасштабніших молодіжних доброчинних акцій в Україні. За 9 років зібрано понад 2 млн. грн. та здійснено дев’ять вагомих добрих справ.

Фото: lviv.vgorode.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...