ОСТАННІ НОВИНИ

У суботу на Львівщині відкриють дельфінарій

|

У Трускавці 31 жовтня відбудеться відкриття розважально-оздоровчого комплексу з дельфінами «Оскар». Про це Львівському порталу повідомили організатори.

news-9-612x306

 

«Оскар» – це соціально значимий об’єкт, який в такі складні часи принесе радість та позитив багатьом людям. Розважально-оздоровчий комплекс стане візитною карткою Трускавця», – зпереконаний співзасновник Тарас Чекурда.

Вистави  відбуватимуться тричі на день у вихідні та святкові дні і двічі – у будні. Фахівці Міжнародної клініки відновного лікування Володимира Козявкіна поєднуватимуть основне лікування клініки з дельфінотерапією.

Із морськими артистами  працює династія тренерів Калганових.

«Нам добре там, де добре нашим вихованцям, а в Трускавці створені найкращі умови для їхнього життя. Адаптація до нового місця пройшла успішно – наші вихованці звикли  до нового будинку!», – розповідає Андрій Калганов, один із власників  комплексу «Оскар»,  син засновника першого дельфінарію в СРСР в Севастополі.

Наразі своїх улюбленців виховують 4 покоління тренерів, наймолодшому із яких 10 років, та він уже з легкістю спілкується з мешканцями дельфінаріїв «Оскар».

«Дуже радію, що і на моїй рідній Західній Україні буде дельфінарій “Оскар”. Тепер у Трускавці можна буде не тільки покращити стан здоров’я, а й отримати колосальні позитивні емоції від перегляду виступів морських котиків і дельфінів та спілкування з цими неймовірними тваринами. «Оскар» – велика дружня сім’я, адже морські артисти для нас, як діти. В дельфінарії живе любов, впевнена, і дорослі, і малеча відразу зможуть відчути особливу атмосферу тепла та добра», –  зазначила співзасновниця дельфінарію Вікторія Чекурда.

В рамках відкриття відбудеться безкоштовна шоу-програма для більше, ніж 200 дітей з малозабезпечених сімей та дітей-сиріт.

Довідка:

Трускавецький розважально-оздоровчий центр входить до складу мережі дельфінаріїв «Оскар». Дельфінарій побудований за проектом, що включає кращі напрацювання зарубіжних аналогів. Глядацький зал у дельфінарії вміщатиме до 450 осіб. Після вистави у глядачів є унікальна можливість як поплавати, так і сфотографуватися з дельфінами. Також є додаткові послуги, такі як: святкування дня народження з дельфінами, пропозиція руки і серця, дайвінг і т.д. Серед наших основних завдань – популяризація знань про морських тварин, розвиток дельфінотерапії, як ефективного методу лікування. Влітку в нас стало на одного дельфіна більше – народилася маленька Еммі, і це вже не перший дельфін, народжений в «Оскарі».

Фото: u-olega.com.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Скільки буде коштувати вхід в дельфінарій на розважальну програму і поплавати з дельфінами?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...