ОСТАННІ НОВИНИ

У суботу на Личаківському кладовищі співатиме африканський хор

|

Спільна молитва за померлих в формі хресної ходи відбудеться на Личаківському цвинтарі в суботу, 31 жовтня, о 15.00 год. Молитву проведуть студенти, котрі походять з країн Африки (Нігерія, Камерун, Замбія, Кеня). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

unnamed (1)

Африканський хор співатиме англійською та африканськими мовами. В неділю, 1 листопада, молитва на Сихівському цвинтарі відбудеться о 16.00 год. Запрошує Парафія св. Йоана Павла.

«Сьогодні треба сильно і виразно визнавати нашу віру. Ми віруємо, що життя людське змінюється, але не закінчується. Наші вчинки є осуджені, душа іде перед обличчя до Бога, тіло, віддане землі, очікує воскресіння. Смерть не є кінцем. Є тільки одне, обмежене часом, життя на землі. Відвідування цвинтаря має важливе виховне значення: утверджує нас у вірі в вічність. Коли приходимо на кладовище з дітьми, говоримо їм про правди віри, про наших померлих, котрі є у Бога і з якими колись зустрінемось. Скажемо про Христа, котрий повернув живим з гробу. Христос воскрес, переміг смерть», – зазначає о. Григорій Драус.

Фото: ЛМР

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...