ОСТАННІ НОВИНИ

Партія Порошенка оскаржить в суді скасування другого туру у Павлограді

|

Блок Петра Порошенка готує судовий позов з приводу скасування другого туру виборів у Павлограді Дніпропетровської області. Про це йдеться в офіційному Твіттері політичної сили, інформує УП.

партія Порошенка job-sbu.org

«БПП «Солідарність» готує з приводу події в Павлограді судовий позов, бо ми переконані, що у Павлограді обов’язково має відбутися другий тур», – сказано в повідомленні.

Як відомо, напередодні ЦВК скасувала проведення другого туру виборів мера у Павлограді, пославшись на те, що нібито після першого туру за уточненими списками кількість виборців менша за 90 тисяч осіб.

За законом про місцеві вибори, в два тури проводяться вибори у місті, де кількість виборців перевищує 90 тисяч.

Згідно з даними, оприлюдненими на сайті ЦВК, у Павлограді понад 90 тисяч виборців.

За даними паралельного підрахунку голосів Дніпропетровської обласної організації Комітету виборців України, у другий тур виборів мера Павлограда виходять Євген Тєрєхов («УКРОП») та Анатолій Вершина («Опозиційний блок»).

Опора і Комітет виборців розкритикували рішення ЦВК. У КВУ наголосили, що воно порушує закон про місцеві вибори. Координатор «Опори» Ольга Айвазовська заявила, що скасування другого туру в місті Павлоград, є проявом кричущого нігілізму.

Фото: job-sbu.org

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...