ОСТАННІ НОВИНИ

Хто став депутатами Львівської обласної ради VII скликання

|

Сьогодні, 28, жовтня, обласна виборча комісія Львова оприлюднила результати голосування на місцевих виборах до обласної ради. Наразі вже опрацьовано майже 100% протоколів від дільничих комісій, таким чином кількість мандатів для кожної партії уже фактично відома. Львівський портал публікує списки депутатів усіх партій, що пройшли до обласної ради – цього року їх стане 84, а це майже вдвічі менше, ніж було раніше.

ЛОР

Серед новоого складу обласної ради традиційно трапляються і старі обличчя, частина яких змінила свою партійну приналежність, а дехто прийшов до ЛОР вперше.

Депутатами у ЛОР від БПП «Солідарність», який матиме найбільше фракцію, стануть:

1) Синютка Олег Михайлович – з грудня 2014 року – голова Львівської обласної державної адміністрації.  За його ж словами, після обрання Синютки депутатом обласної ради, його долю на посаді голови ОДА вирішить президент України Петро Порошенко. Також Олег Синютка обмовився, що,якщо депутати оберуть його головою Львівської обласної ради, то він добровільно покине пост керівника Львівщини.

2) Баран Василь Степанович – директор Перемишлянського районного центру зайнятості, м. Львів, на минулих виборах пройшов до ЛОР від Народного руху України.

3) Білас Всеволод Омелянович – директор з корпоративних питань Холдингу IDS BORJOMI International, м. Моршин, на минулих виборах пройшов до ЛОР від Української народної партії.

4) Задорожний Михайло Леонович – голова правління Дрогобицької райспоживспілки, на минулих виборах пройшов до ЛОР від «Свободи».

5) Гичка Михайло Михайлович – головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні, с. Зимна Вода Пустомитівського р-ну, на минулих виборах пройшов до ЛОР від ПППУ.

6) Домчак Олег Іванович

7) Дейнека Анатолій Михайлович

8) Дзюдзь Михайло Семенович

9) Седіло Микола Григорович

10) Кирилич Володимир Ігорович

11) Лісна Мирослава Михайлівна

12) Кеньо Катерина Іванівна

13) Саган Володимир Степанович

14) Шведа Володимир Богданович

15) Ганущин Олександр Олександрович

16) Лабай Іван Михайлович

17) Демчина Роман Іванович

18) Ільницький Михайло Михайлович

19) Ременяк Володимир Васильович

20) Кужидло Володимир Михайлович

Друга за величеною фракція буде у “Самопомочі” (14,53%) – 13 депутатів:

1) Дворянин Парасковія Ярославівна  – директор з інформаційних проектів ПрАТ «ТРК Люкс», що належить сім’ї Андрія Садового, журналіст.

2) Савчин Василь Степанович – Член Українського лікарського товариства у Львові, голова осередку 8-ї лікарні.Голова благодійного фонду з “Повною довірою”.

3) Голуб Юрій Валентинович – працівник центру громадських зв’язків МВС Львівщини, раніше працював у львівських ЗМІ: радіо “Львівська Хвиля”, ТРК “Люкс”,

4) Письменна Тетяна Олександрівна – Працює  на посаді головного інженера з утримання та обслуговування житлового фонду та прибудинкових територій у ТзОВ “Підприємство Світ Сервіс”

5) Сафінська Оксана Олександрівна – вчитель англійської мови у  Спеціалізованій загальноосвітній школі 1 ступеня — освітній центр “Політехнік Еколенд”.

6) Пакіж Степан Петрович

7) Прокопів Андрій Іванович

8) Вервега Тарас Васильович

9) Кізима Роман Михайлович

10) Свистун Інна Василівна

11) Сидорович Михайло Васильович

12) Бордун Галина Володимирівна

13) Огоновський Юрій Ярославович

14) Собко Іван Михайлович

Наступною до Львівської облради пройшла «Свобода», набравши 12,90%, що гарантує партії 12 депутатів. Повз обласнц раду пролетіла скандально відома Ірина Фаріон, також не увійшов до складу ЛОР Йосиф Ситник.

1) Кошулинський Руслан Володимирович – екс-нардеп Верховної Ради Україні та колишній голова фракції «Свобода» у Львові. На цьогорічних виборах мера Львова «взув» усіх соціологів, оскільки, переплюнувши усі прогнози, зайняв друге місце у першому турі голосування.

2) Панькевич Олег Іговорич – юрисконсульт ПП “Арій”, на минулих виборах пройшов до ЛОР також від «Свободи».

3) Тягнибок Андрій Ярославович – молодший брат лідера ВО «Свобода» олега Тягнибока, екс-нардеп та директор  ТзОВ «Комплект Груп», яке спеціалізується на гуртовому продажі віконних профілів.

4) Шаваров Юрій Іванович – Заввідділенням №3 Львівської обласної клінічної лікарні”, на минулих виборах пройшов до ЛОР також від «Свободи».

5) Гутник Андріан Юрійович – голова Федерації плавання Львівської області, екс-депутат Львівської міської ради від «Свободи».

6) Нискогуз Михайло Юрійович

7) Шайдуліна Ольга Василівна

8) Тенюх Ігор Йосифович

9) Бабінська Мирослава Романівна

10) Барановський Ігор Ярославович

11) Балицький Олексій Михайлович

12) Чад Андрій Степанович

Від «Батьківщини»проходить вісім представників:

1) Гудима Юрій Іванович – у 2006-2010 рр. – депутат міської ради, в.о. голови Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

2) Рак Степан Остапович – голова ГО «Майдан Буського району»

3) Качмарик Ярослав Дмитрович – Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради  – доволі часто виступає під час засідань ЛОР.  на минулих виборах пройшов до ЛОР від «Свободи».

4) Чабаненко Олександр Іванович

5) Олексишин Валентина Павлівна – керівник підприємства «Валентина» в селі Грабовець, що на Львівщині.

6) Цибуля Леонід Йосифович

7) Устименко Валентин Віталійович

8) Вантух Володимир Петрович

«Громадянська позиція» набрала 8,00%, таким чином депутатами стануть семеро кандидатів:

1) Гірняк Володимир Олегович – депутат Львівської міської ради з 1988 року. На цьогорічних виборах мера зайняв третє місце, поступившись голові а Андрію Садовому та Руслану Кошулинському.

2) Титикало Михайло Федорович – Голова  наглядової  ради ВАТ “Кохавинська паперова фабрика,  на минулих виборах пройшов до ЛОР як безпартійний.

3) Овсянецький Ярослав Олександрович – головний лікар Жураківської міської лікарні

4) Кошик Петро Ігорович – приватний підприємец, у червні цього року подарував містянам Золочева троянди, які ті висаджували. За доброту сердечну золочівці подарували йому не багато, не мало – мандат.

5) Касян Сергій Васильович – заступник головного лікаря по медичному обслуговуванню населення Сокальської Центральної районної лікарні.

6) Охріменко Леонід Володимирович

7) Дорош Уляна Миколаївна

8) Козяр Галина Іванівна

Наступним до облради проходить «УКРОП», який отримав п’ять мандатів:

1) Ільків Ігор Петрович –  командир медичної роти військової частини 3001 Національної гвардії України Північного територіального управлін­ня, лікар Євромайдану.

2) Шептицький Зіновій Стахович – приватний підприємець, колись був депутатом ЛОР від «БЮТ».

3) Сич Галина Іванівна – працівник «Приватбанку»

4) Пазин Дмитро Іванович – працює вчителем у  Новинській загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

5) Жукровський Петро Степанович

6) Сидорович Юрій Ярославович

Від Радикальної партії Олега Ляшка проходить  п’ятеро кандидатів в депутати.

1) Візняк Юрій Ярославович   – викладач, керівник штабу Олегу Ляшка; на минулих виборах пройшов до ЛОР від Української народної партії.

2) Буба Євген Іванович – екс-БЮТівець, директор малого підприємства «Руно.

3) Ткачик Володимир Петрович – Заступник голови ГО “Законність і порядок” Володимир Ткачик , приватний підприємець.

4) Грабінський Ігор Миронович  – колишній швець панчіх з 25- річним стажем, приватний підприємець.

5) Ковалик Михайло Іванович – балотувався на посаду мера міста Яворова; у Львові ходять чутки про причетність Ковалика до «ліхіх 90-х».

«Народний Контроль» матиме п’ятьох  свої депутатів у обласній раді:

1) Білоус Андрій Васильович – помічний Дмитра Добродомова, голова Львівського соередку «Народного контролю». рацював головним редактором газети «Поступ» та генеральним директором «Львівської газети».

2) Дума Андрій Романович – очолює ТзОВ «Львівське АТП-14631».

3) Нестор Юрій Богданович – директор ТзоВ «Blum», що займається мебелвою фурнітурою.

4) Ковч Андрій Володимирович – директор ПП «Паливенерго»

5) Масний Василь Дмитрович – офіцер Національної гвардії України.

Народний рух України набирає собі 5 мандатів:

1) Гагалюк Богдан Миколайович – Заступник директора ТзОВ “Інкомтранс”, на минулих виборах пройшо до ЛОР також від НРУ.

2) Марунчак Петро Мирославович – боєць батальйону «Айдар».

3) Грицик Ольга Богданівна –  член профспілка освіти Дрогобицького р-н.

4) Ковальчук Ігор Васильович – Головний лікар Львівського онкоцентру.

5) Андрусишин Олег Ярославович – завідувач відділенням районої лікарні  міста Сколе.

Таким чином в обласній раді зібрались лікарі, вчителі та бійці АТО – аж око милується ( можна надіятись, що у політиці, економіці та у соціальному житті області вони також розуміються). Хоча трапляються і підприємці, і чиновники, втім не варто втрачати надію, що неповне оновлення ЛОР таки піде на користь області. А якщо ні, то через чотири роки мешканці Львівщини матимуть змогу змінити обранців.

 

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...