ОСТАННІ НОВИНИ

Днями у Львові розпочнеться симпозіум, присвячений митрополиту Андрею

|

Міжнародний науковий симпозіум, присвячений 150-річчю від дня народження Митрополиту Андрею Шептицькому, розпочнеться у Львові 30 жовтня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

IMG_3603-1

Участь у ньому візьмуть провідні науковці, які тривалий час досліджують різні напрямки діяльності Митрополита Андрея.

Захід розпочнеться 30 жовтня в Актовій залі головного корпусу НУ «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12, 2-й поверх), початок о 9.30 год. А 31 жовтня продовжиться на Філософсько-богословському факультеті УКУ (Конференц-зал, вул. Хуторівка, 35-а), початок о 10.00 год. Цього ж дня ввечері учасники зберуться у Львівському національному музеї імені Андрея Шептицького (пр. Свободи, 20) для знайомства з експозицією.

Науковий захід організовують Український Католицький Університет, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка», Інститут Андрея Шептицького (Канада), Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Фундація «Андрей», Львівський музей історії релігії та Центральний державний архів закордонної україніки.

У рамках конференції відбудеться круглий стіл «Андрей Шептицький: погляд церков та релігійних спільнот у світі», три тематичні сесії, присвячені: богословсько-екуменічній спадщині, суспільно-політичній та економічній діяльності, мистецько-культурній спадщині Митрополита Андрея.

Крім того, учасники симпозіуму познайомляться з експозицією Національного музею у Львові, засновником якого був владика Шептицький.

Завершиться симпозіум 1 листопада у соборі св. Юра Архиєрейською Літургією.

Фото: umh.org.ua

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...