ОСТАННІ НОВИНИ

Рясне стане частиною міжнародної велотраси

|

Будівництво велодоріжки з Рясного-2 до кінцевої зупинки трамваю №7 на вулиці Шевченка вийшло на фінішну пряму. Ця велодоріжка стане частиною трансконтинентального європейського веломаршруту №4 – французький порт Роскофф – місто Київ, передає кореспондент Львівського порталу.

velodorizhka riasne

За словами радника міького голови з питань велоінфраструктури Олега Шмідта,  до 14 листопада велодоріжка на вищезгаданому відрізку має бути повністю готова.

DSC_1940

DSC_1952

«Роботи на об’єкті розпочали з 1 вересня. Наразі все майже готове, потрібно завершити лише невелику ділянку дороги та зробити розмітку», – зазначив він.

Згідно договору, будівництво велодоріжки коштує 5 млн 777 тис гривень. Протяжність побудованої велодоріжки складатиме 10 км у дві сторони.

DSC_2005

DSC_2036

Подальше продовження вело доріжки до центру передбачається вже в рамках реконструкції вулиці Шевченка, проте дата початку цієї реконструкції наразі невідома.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Ця велодоріжка стане частиною трансконтинентального європейського веломаршруту №4 – французький порт Роскофф – місто Київ, пише коресподент Чим хвалимось ??? Погляньте на фото; кучи сміття на узбіччях доріжки -невжеж так будують у ЄВРОПІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...