ОСТАННІ НОВИНИ

Для маленьких львів'ян влаштують козацьку вечірку

|

У п’ятницю, 30 жовтня, у Львівській обласній бібліотеці для дітей, відбудеться справжня  дитяча «Козацька вечірка» за участю козаків Тараса Манюти (Тимчак) та Дмитра Сіроманця (Каднічанський). Про це Львівському порталу повідомили організатори.

423593_3598304599633_1709831928_n

«Ідея проведення віртуальної козацької експедиції традиційно зародилася після прочитання маленькими читачами книг цієї тематики, зокрема «Лицарське козацтво» видавництва «Віват». Бібліотека вже вдруге  відгукнулася на бажання дітей, а також їхніх батьків продовжити досліджувати ту тему, яка цікавить дітей  і створити творчо-ігровий та пізнавальний майданчик у бібліотеці», – пояснюють організатори.

Гості свята – Тарас та Дмитро належать до військово-історичного клубу, що займається реконструкцією реєстрового козацтва війська гетьмана Богдана Хмельницького середини 17 століття. Невпинні мандрівники, дослідники і знавці історії поділяться своїми знаннями і уміннями.

На діток чекає захоплива мандрівка місцями бойової слави козаків, майстер-класи, вікторини. А ще гості покажуть, як одягалися козаки, що носили на поясі, яка в них була зброя. Дадуть лизнути пороху, потримати справжню стальну шаблю та справжній мушкет.

Батьки читачів бібліотеки матимуть можливість виступити у якості волонтерів і меценатів і допомогти зібрати пожертви на реабілітацію бійця, пораненого в АТО, який перебуває у Львівському госпіталі. «Акція збору коштів – це не тільки допомога окремим бійцям, але і сприяння розвитку громадської свідомості та відчуття причетності до подій на Сході тих, хто зараз у більшій безпеці» – наголошує директор бібліотеки Лариса Лугова.

Фото: eastbook.eu

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...