ОСТАННІ НОВИНИ

Держкіно заборонило «Бригаду» і ще два російські серіали

|

Державне агентство з питань кіно відмовило в державній реєстрації двом російським серіалам, а також анулювало прокатні посвідчення кільком фільмам, серед яких «Бригада». Про це йдеться на сторінці Держкіно у Facebook.

x_529a3dfa

Зазначається, що Державне агентство з питань кіно на підставі рішення експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів протягом вересня-жовтня 2015 року відмовило в державній реєстрації серіалам: «Синдром дракона», реж. Хомерікі М., 2012р., «Тільки ти»,реж. А.Семенова, 2011р.

Крім того, Держкіно анулювало державну реєстрацію і скасувало прокатні посвідчення фільмам: «Вулиці розбитих ліхтарів» – 5, реж. О.Ігудін, К.Капиця, В.Татарський, 2003р., «Ми із майбутнього», реж. Малюков А., 2008 р., «Історія льотчика», реж. А.Каплун, О.Ніколаєва, 2009 р., «Бригада», реж. О.Сидоров, р.в. 2002, «Полювання на піранью (Піраньї)», реж. А.Кавун, 2006 р., «Конвой PQ-17», реж. Котт О., 2004 р., «Станиця», реж. Шевельков В., 2013р.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко в свою чергу зазначив:

«Ця робота, яка триває вже другий рік, спрямована не лише на зменшення впливу російської пропаганди, ідеології на свідомість наших громадян, але й на стимулювання і створення передумов, зокрема й економічних, для виробництва власного кіно- телеконтенту належної якості та змісту».

Як відомо, законом від 5 лютого Верховна Рада заборонила трансляцію всіх російських серіалів і кінофільмів знятих після 2014 року, і всі стрічки, що пропагують армію і правоохоронні органи РФ знятих після 1991 року.

Фото: narkom.ucoz.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...