ОСТАННІ НОВИНИ

На вихідних у Львові викрали три автомобілі

|

За вихідні дні у Львові скоїли 73 злочини, серед яких викрадення автомобілів та пограбування квартир. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівського міського управління міліції.

злодій

В суботу, 24 жовтня, у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ міста Львова було зареєстровано 37 злочинів.

З числа зафіксованих, 30 – крадіжки особистого майна, в тому числі дві квартирні, які було скоєно по вулиці Плугова та Зустрічна у місті Львові. Зловмисники потрапили до помешкань громадян шляхом підбору ключа до замка вхідних дверей та пошкодження металопластикового вікна.
Крім цього, було зафіксовано 3 факти шахрайства, пограбування та незаконне заволодіння автотранспортом, яке було скоєно вулиці Перфецького. Пограбування мало місце по вулиці Єрошенка.

У неділю, 25 жовтня, у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ міста Львова було зареєстровано 36 злочинів. З числа зафіксованих, 22 – крадіжки особистого майна.
Крім цього, було зафіксовано 4 факти шахрайства, 3 пограбування, 2 незаконні заволодіння автотранспортом, аналогічна кількість тяжких тілесних ушкоджень та хуліганство, яке мало місце по вулиці Шевченка у місті Львові. Пограбування були скоєні по вулиці Шевченка, Лінкольна та на перехресті вулиць В. Великого – Кн. Ольги. Зловмисники відкрито заволоділи особистим майном потерплих, в тому числі велосипедом та ювелірними виробами. Незаконні заволодіння автотранспортом мали місце по вулиці Патона та Г. Мазепи, умисні тяжкі тілесні ушкодження – по вулиці Липинського та на проспекті В.Чорновола.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...