ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'янки підкорили польське телебачення

|

Більше 3,5 мільйонів поляків щонеділі вмикають телеканал TVR, щоб співпереживати героїням серіалу “Дівчата зі Львова”, в основі якого –  історія чотирьох українок, які переїхали до Варшави у пошуках кращого життя. Він став хітом теперішнього телесезону в Польщі. Про це пише ТСН.

divchata_zi_lvova

Серіал б’є рекорди рейтингів, що  дивує польських телекритиків. Багато з них не розуміють, чим викликаний такий ажіотаж, а сценаристам дорікають тим, що вони використовують численні стереотипи.

«Можливо, творців «Дівчат зі Львова» надихнув культовий американський серіал «Секс у великому місті». Навіть заставки схожі, тільки у польській версії це, звісно, обриси Варшави, а не Нью-Йорка. Якщо винести за дужки те, що в американців йдеться про нью-йоркських світських левиць, а в поляків – про бідних українських прибиральниць, то самі ідеї серіалів досить схожі. Це – життя і пригоди чотирьох нерозлучних подружок в сучасному мегаполісі. Вони намагаються знайти своє щастя і підтримують одна одну в складних ситуаціях. Як і в «Сексі у великому місті», характери «Дівчат зі Львова» прописані дуже яскраво. Вони не схожі одна на одну, кожна харизматична по-своєму», – пише місцеве видання.

Персонажі українок – наївні, симпатичні, порядні. Їм легко співпереживати, зазначається в статті. Водночас польські чоловіки в серіалі найчастіше розглядають українок як об’єкт сексуальних домагань. А деякі полячки в серіалі зображені безжалісними експлуататорками.

«Зображене в серіалі – це життя, і його історії – це в тому числі й наші історії. А, можливо, передусім, наші. Про те, якими ми є, і якими ми можемо бути. А бути ми можемо дуже різними. Швидше за все, у «Дівчатах зі Львова» поляки впізнають і самих себе, оскільки дотепер за кордоном працює не один мільйон їхніх співвітчизників.», – говорить режисер серіалу Войчех Адамчик.

Телевізійний серіал став настільки успішним, що всі очікують продовження. Польськими ЗМІ навіть ширяться плітки, що у другому сезоні йтиметься, серед іншого, й про події на Майдані взимку 2014 року.

Фото: wirtualnemedia.pl

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...