ОСТАННІ НОВИНИ

Маленьких львів'ян та дітей зі Сходу розважають у рамках соцпроекту «Веселі канікули»

|

У Львові дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей учасників АТО та переселенців тривають «Веселі канікули». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

9

Із 19 жовтня у всіх львівських школах розпочалися осінні канікули. Відтак, щоб цей час відпочинку для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей учасників АТО та переселенців, минув цікаво та весело – соціальна кампанія «Добрі справи» спільно з культурними та розважальними закладами міста організовує для них комплекс культурно-пізнавальних та розважальних заходів в рамках проекту «Веселі канікули».

Протягом цього тижня дітки безкоштовно відвідали розважальні центри «Дитяча планета» та «Моторна бджілка», навчались виготовляти солодощі в «Майстерні карамелі» та насолоджувались виставами у Першому українському театрі для дітей та юнацтва та у Львівському театрі естрадних мініатюр «І люди, і ляльки».

«Ініціатива користується інтересом і ми дуже раді бачити щасливі лиця дітей після кожного заходу, якими ми також відкриваємо для них нові і цікаві можливості. Будемо працювати над тим, щоб проект збільшував свої потужності та аудиторію», – зазначив керівник відділу сім’ї та молоді Львівської міської ради Тарас Репицький.

Осінні канікули триватимуть до 1 листопада. І на наступному тижні маленьких львів’ян також чекають розваги, майстер-класи, екскурсії, кіно і театральні вистави у культурних та розважальних закладах нашого міста.

«Веселі канікули» — це соціальний проект, який реалізовується в рамках соціальної кампанії «Добрі справи» для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей учасників АТО та переселенців на час шкільних канікул.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...