ОСТАННІ НОВИНИ

«Контрактники» зможуть служити лише шість місяців

|

Президент України підписав закон, згідно з яким військові зможуть укладати контракт лише на шість місяців, а не на три роки. Про це повідомляє УНІАН.

військовий облік

Петро Порошенко підписав документ, який  вносить зміни у Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу». Відтепер встановлені зміни для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які вислужили під час дії особливого періоду не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію, строк військової служби в календарному обчисленні – 6 місяців.

Передбачається можливість дострокового припинення контракту у разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію.

Також врахована можливість продовжити військову службу за контрактом у разі закінчення строку контракту і незавершення  особливого періоду на строк 6 місяців.

Закон дозволить збільшити кількість військовослужбовців за контрактом з досвідом бойових дій у Збройних силах України та інших військових формуваннях.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...