ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відновлюють дитячі садочки

|

У Львові розпочали відновлення приміщень дитсадків, які раніше використовувалися поза призначенням. Також проводяться роботи у діючих садках для збільшення кількості груп дошкільної освіти. Ці роботи дадуть змогу відкрити 55 додаткових груп у ДНЗ міста, які охоплять близько 1100 дітей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

дитячий садочок

У 2015 році розпочато відновлення дошкільного навчального закладу №168 на вулиці Кульпарківській, 182. На цей час проводяться роботи з капітального ремонту даху, заміна ливневої каналізаційної мережі та заміна вікон. Відновлення навчального закладу планується завершити в листопаді 2016 року.

Тривають також роботи з відновлення ДНЗ №17, вулиця Зубрівська, 9. Наразі проведено такі роботи: замінено інженерні мережі (система опалення, електро- та водопостачання, каналізації, система вентиляції, підігрів підлог), влаштовано нове покриття, проведено перепланування приміщень з визначенням 4-х групових осередків, проводяться оздоблювальні роботи. Відновлення ДНЗ №17 заплановано на листопад 2016 року.

Завершуються ремонтні роботи у ДНЗ №110 на вулиці Сухій, 8, приміщення якого 15 років перебували в оренді.

Ремонтні роботи розпочато у листопаді 2014 року. Заплановано відкриття 3-х груп з режимом роботи повного дня. Окрім цього передбачено кошти для облаштування дитячих майданчиків.

У серпні 2014 року вивільнено від орендаря частину приміщень ДНЗ №31 на вулиці Панча,16.Поки проводиться відновлення роботи однієї групи і виконані такі роботи: ремонт частини покрівлі, електромонтажні, сантехнічні та ремонтно-будівельні у вивільненій частині приміщення. Відкриття однієї групи планується у грудні 2015 року.

У ДНЗ №171 на вулиці Г. Мазепи, 5а проводиться ремонт з відновлення 3-х груп, які перебували в оренді Пенсійного фонду Шевченківського району до липня 2014 року.

Зараз виконані такі роботи: електромонтажні, сантехнічні та ремонтно-будівельні у вивільненій частині приміщення. Відкриття 3-х груп планується нa грудень 2015 року.

У приміщеннях початкової школи №70 Львова на вулиці Дорога Кривчицька, 3 проводиться реконструкція із добудовою з метою відкриття трьох груп дошкільного навчального закладу.

У 2012-2013 роках частково проведено ремонт в існуючих приміщеннях школи (проведено перепланування приміщень, замінено інженерні мережі, влаштовано нове покриття). Завершення робіт, передбачених проектно-кошторисною документацією, заплановано на кінець 2016 року.

У приміщеннях будинку дитини на вулиці Таджицькій, 21 проводяться ремонтні роботи для відкриття двох груп  (як 2-й корпус ДНЗ  № 105). У 2014 році в будинку дитини було відкрито 1 групу. Відкриття двох груп заплановано на кінець 2015 року.

У діючому дошкільному навчальному закладі №95 на вулиці Гайдамацькій, 2-а  заплановано відновити роботу чотирьох груп. Приміщення  вивільнені від орендарів у 2008 році. Зараз проводяться ремонтні роботи з підсилення фундаментів, перекриття другого поверху та внутрішні роботи.На січень 2016 року заплановано відкриття 4-х груп.

Діючий п’ятигруповий дошкільний навчальний заклад №42 на вулиці Сміливих, 26. У 2010 році частину приміщень ДНЗ було вивільнено від орендарів. Завершення робіт заплановано на кінець 2016 року.

Приміщення ДНЗ № 111 на вулиці Виговського,1а – дошкільний навчальний заклад № 111. У 2012 році частину приміщень вивільнено. У 2015 році проведено коригування проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту приміщень. У жовтні будуть оголошені торги на виконання робіт, передбачених ПКД.

Вивільнені приміщення  ДНЗ №102 на вул. Медової Печери, 13. У 2015 році проведено коригування розробленої у 2009 році проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції  приміщень. У жовтні буде проведено торги на виконання робіт, передбачених ПКД. Відновлення ДНЗ № 102 заплановано розпочати у 2015 році, залежно від результатів проведених державних закупівель на ці роботи.

Нагадаємо, що згідно з програмою розвитку «Львів 2020» планується повноцінне забезпечення дітей місцями у ДНЗ: 100% повернення всіх орендованих приміщень садкам, та відкриття у них додаткових груп.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...