ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщину обігріватимуть альтернативні котли

|

У рамках реалізації Регіональної цільової  економічної  програми енергоефективності у Львівській  області  на 2014-2015 роки в області реалізують 14 енергозберігаючих  проектів  на об’єктах жилово-комунальної та соціальної сфери на суму 12,9 млн грн. Про це повідомив в. о. директора департаменту житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарій Романчук, передає прес-служба відомства.

rjnkb

“Зазначені проекти передбачають встановлення котлів, які працюють на альтернативних видах палива – дровах, щепі, торфі. До кінця року усі проекти ми реалізуємо”, – зазначив Назарій Романчук.

Зокрема, замінять котли у шкільних котельнях  сіл  Питратин , Лопатин та Бишів, що в Радехівському районі. Обігріватимуть завдяки новому обладнанню школи сіл Дороговиж та Устя, що у Миколаївському районі. Працюватимуть на альтернативному паливі котельні ЗОШ село Нові Стрілища, що на Жидачівщині, село Колоденці, що у Камянка –Бузькому районі та Купичволя, що на Жовківщині.

Енергозберігаюче устаткування також встановлять на комунальних підприємствах с. Підкамінь Бродівського району, у містах Жовква та Моршин.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...