ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщині призначили головного реформатора

|

Новим керівником львівського Офісу реформ призначений Віталій Корецький. Відповідне подання зробила Львівська обласна державна адміністрація, а Мінрегіонбуд, відповідальний за проведення реформи з децентралізації, його схвалив. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

реформи

За словами Віталія Корецького, львівський Офіс реформ уже працює на повну силу. Основне завдання Офісу реформ – продовження створення територіальних громад на Львівщині та допомога тим громадам, у яких будуть проведені перші вибори, у формуванні нових органів влади та різними консультаціями.

Віталій Корецький підкреслив, що особливу увагу при створенні територіальних громад він звертатиме на їхню фінансову спроможність, аби вони були успішними і довговічними. І це, ймовірно, позначиться на кількості територіальних громад, які будуть утворюватися в області.

Нагадаємо, згідно перспективного плану на Львівщині може бути створено 160 територіальних громадах. У 15-ти із них 25 жовтня відбудуться перші вибори.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...