ОСТАННІ НОВИНИ

Фонд держмайна незаконно приватизував дев'ять кілометрів газопроводу

|

Частину газопроводу ГРС «Винники» незаконно приватизував Фонд державного майна. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Exif_JPEG_PICTURE

Київським апеляційним господарським судом підтверджено обгрунтованість доводів прокуратури Львівської області щодо незаконної приватизації частини газопроводу «Винники» – ВО «Іскра».

Зокрема, постановою Київського апеляційного господарського суду від 20 жовтня поточного року залишено без змін рішення господарського суду міста Києва, яким задоволено позовну заяву прокуратури Львівської області до Фонду державного майна України.

Нагадаємо, що вказаний позов прокуратурою Львівської області пред’явлено до Фонду державного майна України про визнання нечинною документацію щодо приватизації частини газопроводу високого тиску ГРС «Винники» – ВО «Іскра».

Підставою для цього стали результати моніторингу судових рішень, постановлених судами апеляційної інстанції, які стосуються майнових спорів по Львівській області.

Як наслідок, прокуратурою області на початку 2015 року було виявлено факт незаконної приватизації частини трубопроводу газотранспортної системи України. Йшлося про передачу в 2003 році у власність ВАТ «Іскра» частини газової труби високого тиску ГРС «Винники» – ВО «Іскра».

З огляду на це, прокуратурою детально вивчено законність приватизації майна державного підприємства «Львівський електроламповий завод ВО «Іскра», в результаті чого встановлено факт протиправного включення у статутний фонд ВАТ «Іскра» майже 9 км зазначеного газопроводу.У зв’язку з цим, прокуратурою Львівської області до господарського суду міста Києва заявлено позов про визнання незаконною приватизацію цього об’єкта та закріплення права власності на нього за державою.

Київським апеляційним господарським судом залишено без змін рішення суду І інстанції, тото підтверджено неправомірність приватизації вказаного об’єкта інфраструктури.

Фото: businessua.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...