ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'яни організовують фестиваль добра

|

У Львівському палаці мистецтв 8 листопада відбудеться фестиваль добра «Червоні носики». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1300

Метою заходу є підвищення рівня виживання дітей, які лікуються у трьох відділеннях Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, завдяки забезпеченню клініки сучасним діагностичним обладнанням для визначення патології згортання крові.

«Існування таких ініціатив є стратегічно важливим для міста та нашого суспільства, адже подібними, успішними акціями ми рятуємо життя діточок та висловлюємо свою підтримку у боротьбі з недугою. Мені справді приємно бачити якісну роботу, що виконують організатори цього проекту і сподіваюсь, що дана ідея буде розвиватись у майбутньому навіть активніше та принесе ще більше добра», – зазначив керівник відділу молоді та сім’ї Львівської міської ради Тарас Репицький.

За зібранні кошти ініціатори планують закупити центрифугу з охолодженням, ротор і медичні аксесуари для неї – для якісної діагностики патології згортання крові.

«Червоний носик – світовий символ добрих справ. Ми запрошуємо сім’ї з дітьми прийти 8 листопада до Палацу мистецтв на сімейне свято, свято найкращих розваг для дітей і долучитися до хвилі добра. Для нас важливо, щоб благодійність була дієвою і відповідальною. Вже втретє у Львові ми проводимо фестиваль добра «Червоні носики» – для підтримки важкохворих дітей. Носики рятують!», – додала керівник львівського представництва ВБФ «Запорука» Ярина Хомцій.

Фото: proza.ru

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...