ОСТАННІ НОВИНИ

Законність спорудження стіни навколо озера у Брюховичах перевірить прокуратура

|

Навколо озера у Брюховичах вирішили знести стіну. Про це Львівському порталу повідомили місцеві активісти.

парканГромадські діячі та небайдужі мешканці смт. Брюховичі звернулися до кандидатів у Львівську міську та обласну ради з приводу незаконної забудови місцевого озера, яке досі було відкритою водоймою і навколо якого влітку збиралося багато відпочиваючих. Очевидці розповіли, що наразі ведеться незаконна забудова, обгороджується та свідомо знищується водойма, яка належить місцевій громаді. 

За результатами наради було прийнято рішення про те, що в найближчий час буде визначено правовий статус і всі сім наявних водойм у Брюховичах отримають паспорти водних об’єктів.

Конкретно щодо озера в центрі, з приводу якого розгорівся конфлікт, вирішено після виборів з новообраними депутатами і головою селищної ради провести наступну зустріч щодо впорядкування території навколо озера.

Також після засідання було передано розпорядження в прокуратуру і правоохоронні органи з метою, щоб переглянути умови оренди і реконструкції, а також про розірвання угоди з орендарем. Прийнято рішення і щодо знесення паркану і організації вільного доступу до озера. Низка інших загальних рішень по незаконних забудовах будуть ухвалюватися після виборів з новими представниками громади в радах.

Нагадаємо, що навколо озера у Брюховичах забудовник почав споруджувати цегляну огорожу. Це неабияк схвилювало місцевих жителів та громадських активістів.

Фото: активісти

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Конституція України
    Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
    Цікаво знати , який зиск має місцева влада від огороджених брюховецьких озер і недоступних для простих смертних . Може пора повернути ці озера місцевій владі .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...