ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові проведуть тиждень безкоштовних тренінгів

|

З 26 до 30 жовтня на території Національного університету “Львівська політехніка” y IV навчальному корпусі відбудеться тиждень безкоштовних тренінгів «BEST Training Week», метою якого є розвиток студентів в європейському форматі,  підвищення їхньої конкурентоспроможності,  створення сприятливих умов для втілення ідей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради.

тренінг

Вже вчетверте у Львові міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology) буде проводити тренінговий тиждень.

BEST Training Week – це освітньо-тренінгова подія, яка надає можливість випробувати сучасний стиль навчання, що опирається на досвід людини, а  також допускає, що присутні на тренінгу люди, окрім отримання нової інформації, мають можливість відразу використати її на практиці, виробляючи нові навички.

Тривалість події – п’ять днів, під час яких учасники зможуть відвідати 12  тренінгів, воркшопів і майстер-класів від успішних людей та сертифікованих тренерів з багатим досвідом проведення тренінгів. Вони завжди знають, як зацікавити студентів, щоразу викладаються на повну, приковуючи увагу слухачів з перших слів.

Реєстрація на сайті.

Фото: best-lviv.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...