ОСТАННІ НОВИНИ

За обласні кошти на Львівщині відремонтують доріг на 170 мільйонів

|

На дороги цьогоріч витратять понад 173,5 мільйонів гривень з обласного бюджету. Саме таку суму витратять у 2015 році на будівництво, ремонт і експлуатацію мережі автомобільних шляхів загального користування. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

IMG_20150929_133553

Зокрема, станом на сьогодні завершено ремонт на 48-ми ділянках доріг місцевого значення. Вартість цих робіт становила 136,2 млн грн. Вже до кінця року дорожники відновлять асфальтного покриття ще на 37,3 млн грн, враховуючи кошти (16,5 млн грн), зекономлені під час державних закупівель.

«Окрім цього, в обласному бюджеті передбачено ще 11,6 мільйонів гривень на автомобільні дороги комунальної власності, за які планують заасфальтувати 42-і вулиці. Зокрема, у населених пунктах вже відремонтовано 35 ділянок на понад 8 мільйонів гривень. Ремонтні роботи також планують завершити до кінця року», – зазначила начальник відділу дорожнього господарства департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Надія Ситник.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...