ОСТАННІ НОВИНИ

У Варшаві відкриють виставку «І світ про них забув: про дітей окупованого Донбасу

|

Конфлікт на сході України вплинув на життя понад 130 тисяч дітей. З думкою про них проводимо цю фотовиставку, – так польське товариство «Expatria» анонсує відкриття виставки світлин зі сходу України, котре відбудеться вже 22 жовтня у Королівському замку в Варшаві. Про це повідомляє Польське радіо.

dity_887cc

 

«Ми хочемо привернути увагу до проблем хворих, скалічених дітей, позбавлених доступу до медичної опіки. Не можна забувати й про нервові хвороби та депресію, на які діти починають хворіти через тривалий військовий конфлікт», – говорить віце-голова товариства Конрад Прушинський.

На виставці у Королівському замку, що носитиме назву “…і світ про них забув”, можна буде побачити численні фото Донбасу, зроблені протягом останнього року репортерами зі Східної Європи. Буде проведений також аукціон світлин. Усі прибутки скерують на лікування 19 українських дітей, котрі постраждали через воєнні дії.

Мацєй Монґірд з фонду «Lambre» пояснює, що всі діти прибудуть на лікування до Польщі: «У першу чергу, ми витратимо кошти на протези, реабілітацію цих дітей. хочемо зробити усе, аби ці діти мали належні умови розвитку до часу досягнення повноліття».

Виставка фоторобіт розпочнеться у Варшаві, потім вирушить у трасу Польщею. Світлини покажуть також відвідувачам у Празі, Гамбургу та Києві.

Фото: ipress.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...