ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканці Львівщини мають останній шанс, щоби перевірити себе у списках виборців

|

Сьогодні, 19 жовтня,  останній день, коли мешканці Львівщини можуть перевірити себе у списках виборців. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

5624b71e42501_1445254760_500x325_3_0

Відповідно до Закону України “Про місцеві вибори” кожен виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців. Також це стосується й отримання інформації про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відмітки про нездатність виборця самостійно пересуватися.

“Якщо вас немає у виборчому списку або дані є неточними чи неповними, необхідно подати таку заяву не пізніше, як за 5 днів до дня голосування, тобто до 19 жовтня включно. Виборча комісія повинна розглянути її впродовж одного дня. Заява, подана після зазначеного строку, залишається без розгляду”, – пояснив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков.

Зміни до уточненого списку виборців вносить голова або заступник голови та секретар дільничної виборчої комісії на підставі рішення суду, повідомлень органу ведення Державного реєстру виборців. Крайній термін для внесення уточнень – 18 година 24 жовтня.

Для проведення місцевих виборів 25 жовтня на Львівщині виготовлено 1 мільйон 980 тисяч іменних запрошень. Їх передали у 2 тисячі 100 дільничних виборчих комісій.

Фото:ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...