ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині підприємство незаконно користувалось землями громадян

|

На Львівщині з незаконного користування повернуто 59 га сільськогосподарських угідь. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

земля

У ході розгляду Господарським судом Львівської області позовів прокуратури Жовківського району із незаконного користування приватного підприємства повернуто невитребувані громадянами земельні паї площею 59 га вартістю майже 1 млн грн.

Зокрема, у позовах прокуратурою зазначено, що ділянки були передані суб’єкту господарювання Кулявською та Новоскварявською сільськими радами незаконно, оскільки ці угіддя розташовані за межами населених пунктів сільських рад та не є землями територіальних громад. Таким чином, органи місцевого самоврядування при прийнятті відповідних рішень щодо цих територій вийшли за межі наданих їм чинним законодавством повноважень.

У зв’язку з цим прокуратура звернулась до суду з вимогою повернути земельні ділянки з незаконного користування та скасувати згадані рішення органів місцевого самоврядування. Відтак, під час судового розгляду позовів зазначені вимоги прокурора виконано в добровільному порядку, що стало підставою для припинення судом провадження у цих справах.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...