ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові влаштують розпродаж книг для пенсіонерів

|

У суботу, 17 жовтня 2015 з 11:00 до 16:00 у книгарні «Книжковий дворик» (вул. Винниченка, 4) у межах благодійної акції “Третій вік: задоволення від читання” відбудеться розпродаж книжок для пенсіонерів. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

16

Кожен пенсіонер отримає знижку в розмірі 20 гривень на одну книжку від ГО «Форум видавців», але при пред’явленні пенсійного посвідчення.

«Цю ініціативу підтримала директорка книгарні «Книжковий дворик» Любов Хомчак і звернулась до львівських видавництв надати додаткову знижку 20 грнивень на книжку. Отож, пенсіонери зможуть придбати свої книги за доступними цінами (20+20=40 грн; -40 грн на одну книжку)», – пояснили організатори.

В розпродажі візьмуть участь більше 10-и видавництв: «Апріорі», «Тріада плюс», «Урбіно», «Піраміда», «Аверс», «Літопис», «Астролябія», «Світ», «Срібне слово», «Каменяр» та «Астролябія».

Благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання» цього року у Львові відбулась вже вчетверте під час “Форуму видавців”.

Як і минулі роки, це велика соціальна кампанія, спрямована на задоволення інтелектуальних потреб старшого покоління, соціалізацію пенсіонерів, їх залучення до культурних активностей та спілкування, а також популяризацію позитивного ставлення до старості та толерантності до літніх людей у суспільстві.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...