ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартував поетичний марафон

|

Сьогодні,  12  жовтня,   у   Львівському   палаці    мистецтв  стартував поетичний марафон «Для слави рідної землі!», приурочений Дню захисника України  в рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської облради.

unnamed

У програмі марафону виконання віршів духовно-філософської тематики; поезія історико-патріотичного спрямування; вірші, приурочені встановленню та утвердженню сучасної Незалежної України; поезія, присвячена учасникам Всеукраїнських акцій протесту (1990 – 2015) та новітнім Героям України – Героям Небесної Сотні і воїнам у зоні АТО; вірші молодіжної та мовної тематики; виконання віршів про велич слова і місію поетів, особистісна поезія; читання віршів на тему: « любов’ю до України» виконання поезій про українські народні звичаї, обряди та традиції» встановлення рекорду.

Відкриваючи захід  голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив, що під час марафону довготривалого безперервного читання напам’ять авторської поезії Ігор Пазин читатиме свої вірші, які він присвятив пам’яті загиблого під Іловайськом сина Тараса Пазина (1989 – 2014) і всім полеглим Героїв України. За пропозицією голови обласної ради всі присутні вшанували пам’ять загиблого Тараса Пазина та всіх героїв України.

Відкрився поетичний марафон виконанням Гімну України і Спільною молитвою та благословенням представників духовенства. Далі автор Ігор Дмитрович Пазин розпочав читання віршів.

Запрошуємо на поетичний марафон усіх охочих стати свідками встановлення нового рекорду та внести маленьку лепту в соціальний мегапроект для дітей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні «Мій тато захищає Україну!».

Фото: ЛОР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...